Phanteks Enthoo Evolv X, kotelo
Phanteks Enthoo Evolv X, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 207,96 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Phanteks Enthoo Evolv X Glass - Galaxy Silver - Kotelot - Miditower - hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 207,96 € | 207,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo Evolv X Satin Musta - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 243,76 € | 243,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo Evolv X Satin BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 222,90 € | 227,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo Evolv X ATX-kotelo, ikkunalla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 246,00 € | 250,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo EVOLV X, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 259,90 € | 259,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Phanteks Enthoo EVOLV X, ikkunallinen miditornikotelo, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 259,90 € | 259,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 207,96 €
207,96 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,76 €
243,76 €
222,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 250,99 €
246,00 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 259,90 €
259,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 259,90 €
259,90 €
Phanteks Enthoo Evolv X, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0886523301431, 0886523301424, 0886523301448 |
Valmistaja | Phanteks |
Valmistajan tuotesivu | http://www.phanteks.com/Enthoo-Evolv-X.html |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 6 |
3.5":n laitepaikkoja | 4 |
Mitat | |
Leveys | 240 mm |
Korkeus | 520 mm |
Syvyys | 520 mm |
Paino | 15 000 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 435 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 190 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Väri | musta, harmaa, hopea |
Hintakehitys
Korkein hinta
259,90 €
Keskihinta
240,07 €
Alin hinta
207,96 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.