Phanteks PH-F120MP 2 120mm, kotelotuuletin
Phanteks PH-F120MP 2 120mm, kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 14,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Phanteks PH-F120MP 2, High Static Pressure, Blk/Blk, 120mm -kotelotuuletin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks PH-F120MP 2, PWM, 120mm -kotelotuuletin, musta/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks PH-F120MP V2 PWM -tuuletin, 120 mm, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 16,95 € | 21,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks PH-F120MP V2 PWM -tuuletin, 120 mm, musta/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 16,95 € | 21,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks PH-F120MP V2 PWM -tuuletin, 120 mm, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 16,99 € | 21,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks PH-F120MP V2 PWM -tuuletin, 120 mm, musta/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 16,99 € | 21,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,80 €
14,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,80 €
14,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 21,45 €
16,95 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 21,45 €
16,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,89 €
16,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,89 €
16,99 €
Phanteks PH-F120MP 2 120mm, kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Phanteks |
Valmistajan tuotesivu | http://www.phanteks.com/PH-F120MP.html |
EAN-koodi | 0886523001874, 0886523001843, 0886523001874, 0886523001843, 0886523000846 |
Mitat | |
Korkeus | 120 mm |
Leveys | 120 mm |
Paino | 25 g |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,99 €
Keskihinta
16,28 €
Alin hinta
14,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.