Raijintek OPHION EVO, kotelo
Raijintek OPHION EVO, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 84,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
RAIJINTEK OPHION - USFF - mini ITX - Kotelot - Ultra small form factor - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 84,81 € | 91,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RAIJINTEK Ophion EVO Mini-ITX.Tempered Gl - Kotelot - Tower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 113,44 € | 113,44 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raijintek Ophion, ikkunallinen Mini-ITX -kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 119,90 € | 119,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raijintek Ophion Evo, ikkunallinen Mini-ITX -kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 124,90 € | 124,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raijintek Ophion Evo, ikkunallinen Mini-ITX -kotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 124,90 € | 124,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,80 €
84,81 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,44 €
113,44 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,90 €
119,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,90 €
124,90 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 124,90 €
124,90 €
Raijintek OPHION EVO, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Raijintek |
Valmistajan tuotesivu | https://www.raijintek.com/en/products_detail.php?ProductID=89 |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 1 |
Mitat | |
Leveys | 174 mm |
Korkeus | 290 mm |
Syvyys | 375 mm |
Paino | 3 560 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 330 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | Micro-ATX |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 90 mm |
Tyyppi | SFF |
Väri | Black |
EAN-koodi | 4715109922738 |
Hintakehitys
Korkein hinta
124,90 €
Keskihinta
113,59 €
Alin hinta
84,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.