RAIJINTEK THETIS Window, kotelo
RAIJINTEK THETIS Window, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 99,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Raijintek THETIS WINDOW, ikkunallinen ATX-miditornikotelo, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 99,90 € | 99,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raijintek THETIS WINDOW, ikkunallinen ATX-miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 104,90 € | 104,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RAIJINTEK THETIS Window - Hopea - Kotelot - Miditower - hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 109,88 € | 109,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RAIJINTEK THETIS Window - Musta - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 122,98 € | 122,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 99,90 €
99,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,90 €
104,90 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,88 €
109,88 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 122,98 €
122,98 €
RAIJINTEK THETIS Window, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4715109921236 |
Valmistaja | RAIJINTEK |
Valmistajan tuotesivu | http://www.raijintek.com/en/products_detail.php?ProductID=53 |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 210 mm |
Korkeus | 366 mm |
Syvyys | 360 mm |
Paino | 5 200 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 280 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 170 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Väri | musta, hopea |
Hintakehitys
Korkein hinta
122,98 €
Keskihinta
109,42 €
Alin hinta
99,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.