Scythe Kaze Flex 140 Square (140mm), kotelotuuletin
Scythe Kaze Flex 140 Square (140mm), kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 16,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Scythe Kaze Flex Square 140 PWM -tuuletin, 140 mm, 1200 RPMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 16,99 € | 21,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Scythe Kaze Flex Square 140 PWM -tuuletin, 140 mm, 1800 RPMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 17,99 € | 22,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Scythe Kaze Flex Square ARGB 140 PWM -tuuletin, 140 mm, 1200 RPM, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 20,99 € | 25,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Scythe Kaze Flex 140 Square RGB PWM -tuuletin, 140 mm, 1800 RPMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 22,99 € | 27,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Scythe Kaze Flex 140 SQUARE ARGB - Kotelotuuletin - 140mm - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 20,53 € | 27,52 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,89 €
16,99 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,89 €
17,99 €
Toimitusaika 17 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,89 €
20,99 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,89 €
22,99 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,52 €
20,53 €
Scythe Kaze Flex 140 Square (140mm), kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Scythe |
Valmistajan tuotesivu | https://www.scythe.co.jp/product/fan/kf1425fd12s-p/ |
Mitat | |
Leveys | 140 mm |
Korkeus | 140 mm |
Syvyys | 27 mm |
Paino | 220 g |
Väri | Black |
EAN-koodi | 4571225057569, 4571225057545, 4571225057767, 4571225057576, 4571225057552 |
Hintakehitys
Korkein hinta
22,99 €
Keskihinta
19,90 €
Alin hinta
16,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.