SilentiumPC Mistral 92, kotelotuuletin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
SilentiumPC Corona HP RGB 140 (140mm), kotelotuuletin
SilentiumPC Stella HP ARGB 140 PWM (140mm), kotelotuuletin
SilentiumPC Mistral 140, kotelotuuletin
SilentiumPC Zephyr 40, kotelotuuletin
SilentiumPC Zephyr 140, kotelotuuletin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kotelot ja kotelotuulettimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kotelot ja kotelotuulettimet
-
alk. 113 €
Fractal Design Meshify 2 Nano White TG Clear Tint
-
alk. 125 €
Asus TUF Gaming GT501, kotelo
-
alk. 315 €
be quiet! Dark Base Pro 901
-
alk. 150 €
Montech King 95 Pro black - curved glass, 6x ARGB + hub
-
alk. 120 €
Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint mATX
-
alk. 199 €
HYTE Y60 CS-HYTE-Y60-B, kotelo
-
alk. 43 €
Phanteks T30-120 3 kpl, kotelotuuletin
-
alk. 8,06 €
Corsair 4000D Airflow Front Panel, kotelon etupaneeli
-
alk. 138 €
Lian Li A4-H2O A3, Mini-ITX -kotelo
-
alk. 136 €
Lian Li Q58 W4 ITX, kotelo
-
alk. 13 €
Arctic P12 PWM ACFAN00232A, 120mm kotelotuuletin x3
-
alk. 100 €
Lian Li O11 Dynamic Mini, kotelo
-
alk. 169 €
be quiet! Silent Base 802, ikkunallinen tornikotelo
-
alk. 76 €
Silverstone FARA R1, kotelo
-
alk. 70 €
Kolink Observatory RGB, kotelo
-
alk. 199 €
Lian Li PC-O11 Dynamic XL ROG Certified Edition, kotelo
-
alk. 157 €
Streacom FC8 Alpha Fanless, kotelo
-
alk. 120 €
SilverStone Grandia GD04, kotelo
Virtalähteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 146 €
CORSAIR SF-L Series SF850L 850W Fully Modular 80 PLUS Gold
-
alk. 150 €
Seasonic Focus GX 850W ATX 3.0
-
alk. 70 €
BE QUIET System Power 10 power supply unit 650W Fan
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 420 €
Seasonic PRIME PX-1600W ATX 3.0
-
alk. 19012 €
Cougar GEX 650W -virtalähde, 80 Plus Gold
-
alk. 105 €
CORSAIR RM750e 750 Watt ATX 3.0 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular Power Supply
-
alk. 155 €
CORSAIR RM1000e 1000 Watt ATX 3.0 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular Power Supply
-
alk. 109 €
Seasonic Focus GX-750 Gold, virtalähde
-
alk. 90 €
SilverStone 350W FX350-G, Flex, virtalähde
-
alk. 39 €
Kolink Core KL-C600, virtalähde
-
alk. 48 €
SilverStone 500W Strider Essential, virtalähde
-
alk. 188 €
Chieftec Polaris 1050W 80 Plus Gold -modulaarinen virtalähde
-
alk. 217 €
Chieftec Polaris 1250W Retail 80 PLUS GOLD, Cable-mgt, PCIe Gen5
-
alk. 154 €
Cooler Master GX II 850W 80+ Gold Modular ATX 3.0
-
alk. 248 €
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD Full Modular ATX 12V
-
alk. 58 €
Aerocool Aero White 500W, virtalähde
-
alk. 67 €
LC Power LC6650 V2.3 650 W, virtalähde
SilentiumPC Mistral 92, kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5900308750704 |
Valmistaja | SilentiumPC, Silentium |
Valmistajan tuotesivu | https://www.silentiumpc.com/en/mistral-92/ |
Mitat | |
Korkeus | 92 mm |
Leveys | 92 mm |
Syvyys | 25 mm |
Väri | musta |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 113 €
Fractal Design Meshify 2 Nano White TG Clear Tint
-
alk. 125 €
Asus TUF Gaming GT501, kotelo
-
alk. 315 €
be quiet! Dark Base Pro 901
-
alk. 150 €
Montech King 95 Pro black - curved glass, 6x ARGB + hub
-
alk. 120 €
Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint mATX
-
alk. 199 €
HYTE Y60 CS-HYTE-Y60-B, kotelo
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kotelot-ja-kotelotuulettimet/silentiumpc-mistral-92-kotelotuuletin/5573811
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.