Thermaltake Toughfan 12 (120mm) CL-F117-PL12BL-A, kotelotuuletin
Thermaltake Toughfan 12 (120mm) CL-F117-PL12BL-A, kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 20,18 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Thermaltake KESTÄVÄTUULETIN 12 - Kotelotuuletin - 120mm - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 20,18 € | 27,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake TOUGHFAN 12 - Kotelotuuletin - 120mm - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 24,61 € | 30,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake KESTÄVÄTUULETIN 12 - Kotelotuuletin - 120mm - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 25,90 € | 31,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake TOUGHFAN 12 - Kotelotuuletin - 120mm - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 30,67 € | 36,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake Toughfan 12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 22,90 € | 27,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake Toughfan 12 Performance, 120mm, PWM -Radiator Fan, 2 pack, BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 36,90 € | 41,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,17 €
20,18 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 30,60 €
24,61 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,89 €
25,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,66 €
30,67 €
22,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,80 €
36,90 €
Thermaltake Toughfan 12 (120mm) CL-F117-PL12BL-A, kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4713227526777, 4713227528153, 4713227529365, 4713227529174, 4713227520003 |
Valmistaja | Thermaltake |
Valmistajan tuotesivu | https://www.thermaltake.com/toughfan-12-high-static-pressure-fan-single-pack.html |
Mitat | |
Leveys | 120 mm |
Korkeus | 120 mm |
Syvyys | 25 mm |
Paino | 212,5 g |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
36,90 €
Keskihinta
26,86 €
Alin hinta
20,18 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.