Klipsch Cinema 600 + 10" subwoofer, soundbar-äänijärjestelmä
Klipsch Cinema 600 + 10" subwoofer, soundbar-äänijärjestelmä osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 619 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Klipsch Cinema 600 -soundbar ja 10" subwooferNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 619 € | 626 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Klipsch Cinema 600 -soundbar-kaiutin. MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 799 € | 803 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Klipsch Cinema 600 soundbar Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 799 € | 805 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KLIPSCH CINEMA 600 SOUNDBARNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 839 € | 844 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
619 €
799 €
839 €
Klipsch Cinema 600 + 10" subwoofer, soundbar-äänijärjestelmä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Klipsch |
Kaiuttimet | |
Kaiutinjärjestelmä | 3.1 |
Teho yhteensä | 600 W |
Liitännät | Bluetooth |
EAN-koodi | 0743878043839 |
Hintakehitys
Korkein hinta
839 €
Keskihinta
764 €
Alin hinta
619 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.