Brabantia Lift-O-Matic, pyykinkuivausteline 40 m
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Brabantia Lift-O-Matic, pyykinkuivausteline 60 m
Brabantia Pyykinkuivausteline T-malli 20m, White
Brabantia Lift-O-Matic 50 m, kuivausteline
Brabantia Topspinner 50 m, kuivausteline
Brabantia Pyykinkuivausteline Lift-O-Matic, 50m + suojapussi + pyykkipoikapussi, Anthracite
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kuivaustelineet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Brabantia Lift-O-Matic, pyykinkuivausteline 60 m
-
Brabantia Pyykinkuivausteline T-malli 20m, White
-
Brabantia Lift-O-Matic 50 m, kuivausteline
-
Brabantia Topspinner 50 m, kuivausteline
-
Brabantia Pyykinkuivausteline Lift-O-Matic, 50m + suojapussi + pyykkipoikapussi, Anthracite
-
Brabantia pesutapit, 8 kpl
-
Brabantia Pyykinkuivausteline Lift-O-Matic 50m, metallinen maaterä, suojapussi, pyykkipoikapussi ja pyykkipojat
-
Brabantia Lift-O-Matic, pyykinkuivausteline 40 m
-
Brabantia Topspinner Split Pole 40 m -pyykinkuivausteline metallisella maatuella
-
Brabantia Lift-O-Matic Advance 60 m -pyykinkuivausteline metallisella maatuella ja suojapussilla
-
Brabantia HangOn 20m -pyykinkuivausteline, valkoinen
-
Brabantia HangOn 20m -pyykinkuivausteline, mattamusta
-
Brabantia HangOn 25m -pyykinkuivausteline, metallinharmaa
-
Brabantia HangOn 25m -pyykinkuivausteline, valkoinen
-
Brabantia HangOn 25m -pyykinkuivausteline tangolla, mattamusta
-
Brabantia HangOn 15m -pyykinkuivausteline, valkoinen
-
Brabantia HangOn 15m -pyykinkuivausteline, metallinharmaa
-
Brabantia HangOn 15m -pyykinkuivausteline, mattamusta
Katsotuimmat Kuivaustelineet
-
alk. 50 €
Leifheit Pegasus 150, kuivausteline
-
alk. 2,90 €
Nord Clean pyöreä kuivausteline
-
alk. 119 €
Pyykinkuivausteline kattoon, 1,5m
-
alk. 137 €
Pyykinkuivausteline kattoon, 1,4m
-
alk. 50 €
Aurora Pyyheteline lattialle, kokoontaitettava
-
alk. 26 €
Kattokuivausteline (5 johtoa), 1,5 m
-
alk. 27 €
Vaatteiden kuivausteline kattoon, 5 narua 1,8 m
-
alk. 25 €
Kuivausrumpu 178,5 cm
-
alk. 23 €
Kuivausritilä, 5 narulla 1m
-
alk. 17 €
Vaatteiden kuivausteline kattoon kiinnitettäväksi, 5 kuivausnarua, 1,1m
-
alk. 78 €
VILEDA sisä-/ulkokuivausteline SOLAR
-
alk. 102 €
Sähköinen pyyhekuivain HKT163WS
-
alk. 4,50 €
Kuivausteline ripustettava SINI
-
alk. 12 €
Siivellinen kuivausteline 18 m
-
alk. 89 €
vidaXL WC-teline harmaa 63x26x171 cm täysi mänty
-
alk. 353 €
Radyal Lily 1200C, sähkökäyttöinen pyyhekuivain
-
alk. 294 €
Pyyhekuivain Instal Projekt RETTO 50/70
-
alk. 206 €
Vileda Sun-Rise Premium 50 garden dryer
Brabantia Lift-O-Matic, pyykinkuivausteline 40 m
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710755146947, 8710755310928 |
Valmistaja | Brabantia |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 50 €
Leifheit Pegasus 150, kuivausteline
-
alk. 2,90 €
Nord Clean pyöreä kuivausteline
-
alk. 119 €
Pyykinkuivausteline kattoon, 1,5m
-
alk. 137 €
Pyykinkuivausteline kattoon, 1,4m
-
alk. 50 €
Aurora Pyyheteline lattialle, kokoontaitettava
-
alk. 26 €
Kattokuivausteline (5 johtoa), 1,5 m
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kuivaustelineet/brabantia-lift-o-matic-pyykinkuivausteline-40-m/9664914?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.