Tunturi Half Smith SM60
Tunturi Half Smith SM60 osastosta Kuntokeskukset, penkit sekä painot nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 585 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Monitoimiharjoitukset Tunturi SM60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 585 € | 655 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi SM60 Half Smith KuntokeskusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | 634 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi SM60 -kiskopunnerruslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 600 € | 660 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi Fitness SM60 Half Smith, Kuntosalilaitteet - SmithNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 788 € | 798 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
585 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 634 €
599 €
600 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 798 €
788 €
Tunturi Half Smith SM60
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717842027974 |
Valmistaja | Tunturi |
Hintakehitys
Korkein hinta
788 €
Keskihinta
643 €
Alin hinta
585 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.