Tunturi Mini Bike Foldable, kokoontaittuva kuntopyörä
Tunturi Mini Bike Foldable, kokoontaittuva kuntopyörä osastosta Kuntopyörät ja ergometrit nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 34,49 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Minipyörä Tunturi Easy 14TUSFU273Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 34,49 € | 90,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi 8717842025673 not categorizedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 39,10 € | 46,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi Fitness Mini Bike Foldable, KuntopyörätNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 53,00 € | 62,90 € | Katso tuotetta ▸ |
34,49 €
39,10 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 62,90 €
53,00 €
Tunturi Mini Bike Foldable, kokoontaittuva kuntopyörä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 2230000067385, 8717842025673 |
Valmistaja | Tunturi |
Hintakehitys
Korkein hinta
53,00 €
Keskihinta
42,20 €
Alin hinta
34,49 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.