Audio-Technica AT2020, mikrofoni
Audio-Technica AT2020, mikrofoni osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 89,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Audio Technica AT2020 Cardioid Microphone XLRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 89,00 € | 92,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Audio-Technica AT2020 Kardioidi kondensaattorimikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 98,00 € | 102,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Audio-Technica AT2020 XLR-tutkimusmikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 99,80 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Audio-Technica AT2020 XLR studiomikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 133,42 € | 145,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 92,90 €
89,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,90 €
98,00 €
99,80 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,42 €
133,42 €
Audio-Technica AT2020, mikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaMikrofoni | 20-16000 Hz |
Valmistaja | Audio Technica |
Paino | 374 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.audio-technica.com/cms/wired_mics/c75c5918ed57a8d0/ |
EAN-koodi | 3333817000138, 4961310118747 |
Hintakehitys
Korkein hinta
133,42 €
Keskihinta
105,06 €
Alin hinta
89,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.