Beyerdynamic DT 770 M, kuulokkeet
Beyerdynamic DT 770 M, kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 157,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet Beyerdynamic DT 770 M Wired, BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 157,86 € | 167,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beyerdynamic DT 770 M 80 Ohm -suljetut stereokuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beyerdynamic DT 770 M Studio-kuulokkeet (80 Ohm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 160,28 € | 170,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beyerdynamic DT 770 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 173,49 € | 173,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 167,85 €
157,86 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 170,28 €
160,28 €
173,49 €
Beyerdynamic DT 770 M, kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beyerdynamic |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 5 - 30.000 Hz |
Äänenpaine | 105 dB |
Paino | 300 g |
Valmistajan tuotesivu | http://europe.beyerdynamic.com/shop/dt-770-m.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
173,49 €
Keskihinta
162,66 €
Alin hinta
157,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.