Boya BY-PVM3000M, haulikkomikrofoni keskikokoinen
Boya BY-PVM3000M, haulikkomikrofoni keskikokoinen osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 120,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Boya By-pvm3000m Professional Shotgun Microphone (medium) MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 120,90 € | 126,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA Mikrofon Shotgun Medium BY-PVM3000M Kondensator XLRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 120,99 € | 127,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Boya BY-PVM3000M haulikkomikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA – Professional Shotgun Microphone (medium) (BY-PVM3000M)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 188,30 € | 193,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BOYA BY-PVM3000M - MikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 197,24 € | 197,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA Professional Shotgun Microphone (Medium)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 199,90 € | 204,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,89 €
120,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 127,98 €
120,99 €
159,00 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,20 €
188,30 €
197,24 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,80 €
199,90 €
Boya BY-PVM3000M, haulikkomikrofoni keskikokoinen
Ilmoita virheellisestä tiedostaMikrofoni | |
Taajuusvaste | 40-20000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 80 dB |
XLR-liitin | On |
Paino | 163 g |
Valmistajan tuotesivu | https://boya-mic.com/wap/engbroadcastmicrophones/1463.html |
Valmistaja | Boya |
EAN-koodi | 6971008024494 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,90 €
Keskihinta
164,39 €
Alin hinta
120,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.