Boya BY-PVM3000S, haulikkomikrofoni lyhyt
Boya BY-PVM3000S, haulikkomikrofoni lyhyt osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 107,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Boya By-pvm3000s Professional Shotgun Microphone (short) MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 107,88 € | 113,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA Mikrofon Shotgun Kort BY-PVM3000S Kondensator XLRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 107,99 € | 114,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA – Professional Shotgun Microphone (short) (BY-PVM3000S)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 167,05 € | 171,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA BY-PVM3000S - MikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 176,24 € | 176,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BOYA Professional Shotgun Microphone (Short)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 177,90 € | 182,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Boya BY-PVM3000S haulikkomikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,87 €
107,88 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,98 €
107,99 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 171,95 €
167,05 €
176,24 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 182,80 €
177,90 €
199,00 €
Boya BY-PVM3000S, haulikkomikrofoni lyhyt
Ilmoita virheellisestä tiedostaMikrofoni | |
Taajuusvaste | 40-20000 Hz |
Impedanssi | 50 Ohm |
Herkkyys | 80 dB |
XLR-liitin | On |
Paino | 163 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.boya-mic.com/wap/info/1462.html |
Valmistaja | Boya |
EAN-koodi | 6971008024487 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
156,01 €
Alin hinta
107,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.