Boya BY-UM4, mikrofoni
Boya BY-UM4, mikrofoni osastosta Muut puhelintarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 7,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BOYA 3.5mm Gooseneck MicrophoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 7,90 € | 12,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Boya By-um4 MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 10,54 € | 16,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA – 3.5mm Gooseneck Microphone (BY-UM4)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 11,15 € | 16,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA BY-UM4 - MikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 13,03 € | 20,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
7,90 €
10,54 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,05 €
11,15 €
13,03 €
Boya BY-UM4, mikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Boya |
Kuulokkeet | Kuulokeliitäntä (3,5mm) |
Valmistajan tuotesivu | http://www.boya-mic.com/wap/otheraccessories/1059.html |
EAN-koodi | 7313380358597, 6971008021189 |
Hintakehitys
Korkein hinta
13,03 €
Keskihinta
10,66 €
Alin hinta
7,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.