Boya BY-WM4 PRO-K5 Type-C, langaton Android-mikrofoni
Boya BY-WM4 PRO-K4 Lavalier, langaton iOS-mikrofoni
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BOYA Wireless Microphone x1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 92,90 € | 97,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA Langaton Vastaanotin BY-WM4 Pro K5 USB-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 102,90 € | 107,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Boya By-wm4 Pro K5 Wireless Microphone System For Type-c DevicesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 128,96 € | 134,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Boya By-xm6-s5 Langaton Mikrofonijärjestelmä Usb-cNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 166,78 € | 172,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Boya BY-WM4 Pro K5 langaton mikrofonijärjestelmä mobiililaitteilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA BY-XM6-S5 USB-C mikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,80 € | Katso tuotetta ▸ |
92,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,80 €
102,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,95 €
128,96 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 172,77 €
166,78 €
129,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 163,80 €
159,00 €
Boya BY-WM4 PRO-K5 Type-C, langaton Android-mikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaBoya BY-WM4 PRO-K4 Lavalier, langaton iOS-mikrofoni
Valmistaja | Boya |
Mikrofoni | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 35-14000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 84 dB |
Paino | 47 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.boya-mic.com/wirelessmicrophonesystem/1737.html |
EAN-koodi | 6971008025705, 6974700650046 |
Hintakehitys
Korkein hinta
166,78 €
Keskihinta
129,92 €
Alin hinta
92,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.