Dali IO-6, langattomat kuulokkeet
Dali IO-6, langattomat kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dali IO-6 -Bluetooth-vastamelukuulokkeet, Iron BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 40 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali IO-6 -Bluetooth-vastamelukuulokkeet, Caramel whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 40 päivää
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
Dali IO-6, langattomat kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dali |
Kuulokkeet | Vastamelukuuloke |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dali-speakers.com/headphones/io/io-6/ |
EAN-koodi | 5703120110431, 5703120110486 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
399,00 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.