Energy Sistem Urban 3, nappikuulokkeet
Energy Sistem Urban 3, nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 14,77 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet Energy Sistem Urban 3 Mic, musta/punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 14,77 € | 24,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Energy Sistem True Wireless Earphones Urban 3 Wireless, In-ear, Mikrofoni, IndigoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 40,46 € | 50,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet Energy Sistem Urban 3 BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 42,11 € | 52,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 24,76 €
14,77 €
Toimitusaika 3-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 50,45 €
40,46 €
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 52,10 €
42,11 €
Energy Sistem Urban 3, nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Energy Sistem |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20 Hz ~ 20 KHz Hz |
Impedanssi | 16 Ohm |
Elemettien koot | 12 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.energysistem.com/en/products/headphones/earphones_series/42283-energy_earphones_urban_3_titanium_mic |
EAN-koodi | 8432426446896, 8432426429325, 8432426447138, 8432426451845, 8432426446902, 8432426451852 |
Hintakehitys
Korkein hinta
42,11 €
Keskihinta
32,45 €
Alin hinta
14,77 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.