Happy Plugs Air 1 Go, bluetooth-nappikuulokkeet
Happy Plugs Air 1 Go, bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 29,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Happy Plugs Air 1 Go Mint Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 29,00 € | 34,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Happy Plugs Air 1 Go Musta Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 29,00 € | 34,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Happy Plugs Air 1 Go Persikka Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 29,00 € | 34,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Happy Plugs Air 1 Go True Wireless In-Ear Headphones - täysin langattomat nappikuuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 42,49 € | 47,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Happy Plugs Air 1 Go True Wireless In-Ear Headphones - täysin langattomat nappikuuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 42,49 € | 47,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Happy Plugs Air 1 Go - true wireless earphones with micNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 62,92 € | 69,91 € | Katso tuotetta ▸ |
29,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,99 €
29,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,99 €
29,00 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,39 €
42,49 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 47,39 €
42,49 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,91 €
62,92 €
Happy Plugs Air 1 Go, bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Happy Plugs |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 16 Ohm |
Herkkyys | 102 dB |
Bluetooth | On |
Elemettien koot | 12 m |
Langaton | On |
Paino | 3,5 g |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.happyplugs.com/products/air-1-go-peach |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 11 h |
Akun kesto (standby) | 45 h |
Akun latausaika | 1,5 h |
EAN-koodi | 7350090769695, 7350090769718, 7350090769725, 7350090769701, 7350090769688, 7350116011951, 7350116011968, 7350116011920, 4250273410136, 4250273410143 |
Hintakehitys
Korkein hinta
62,92 €
Keskihinta
39,15 €
Alin hinta
29,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.