HORI Gaming Headset Pro for Nintendo Switch, pelikuulokemikrofoni
HORI Gaming Headset Pro for Nintendo Switch, pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta VPD Pelikauppa hintaan 31,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hori Gaming Headset Pro Kuulokkeet SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 31,99 € | 36,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HORI Gaming Kuulokkeet Pro (Nintendo Switch)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 51,81 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 36,98 €
31,99 €
51,81 €
HORI Gaming Headset Pro for Nintendo Switch, pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HORI |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 40 mm |
Johdon pituus | 1,5 m |
Valmistajan tuotesivu | https://stores.horiusa.com/gaming-headset-pro-for-nintendo-switch/ |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 0810050910972 |
Hintakehitys
Korkein hinta
51,81 €
Keskihinta
41,90 €
Alin hinta
31,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.