Huawei Freebuds Lite TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
Huawei Freebuds Lite TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Huawei FreeBuds lite -langattomat nappikuulokkeet, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei FreeBuds 3i Bluetooth kuulokkeet (Musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-15 päivää | 69,90 € | 69,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei FreeBuds Lite Bluetooth kuulokkeet (Valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-15 päivää | 96,90 € | 96,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet HUAWEI FreeBuds Lite CM-H1C ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 77,75 € | 87,74 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,90 €
49,00 €
Toimitusaika 0-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,90 €
69,90 €
Toimitusaika 0-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,90 €
96,90 €
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 87,74 €
77,75 €
Huawei Freebuds Lite TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Huawei |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Bluetooth | On |
Elemettien koot | 7 mm |
Langaton | On |
Valmistajan tuotesivu | https://consumer.huawei.com/en/accessories/freebuds-lite/ |
Akku | 12 h |
EAN-koodi | 6901443279005, 6901443279012 |
Hintakehitys
Korkein hinta
96,90 €
Keskihinta
73,39 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.