HyperX CloudX Stinger Core (XBOX), pelikuulokemikrofoni
HyperX CloudX Stinger Core (XBOX), pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 83,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HyperX CloudX Stinger Core Wireless - Musta/VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 83,50 € | 90,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX CloudX Stinger Core - Musta/VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 150 päivää | 84,19 € | 91,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet HyperX Cloud Stinger Core Xbox Wired Black/GreenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 84,17 € | 94,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet HyperX CloudX Stinger Wireless BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 85,54 € | 95,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HYPERX CLOUDX STINGER CORE LANGATON PELIHEADSETNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 99,99 € | 104,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hyperx Cloudx Stinger Core Wireless PelikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,49 €
83,50 €
Toimitusaika 150 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,18 €
84,19 €
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 94,16 €
84,17 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 95,53 €
85,54 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,69 €
99,99 €
129,00 €
HyperX CloudX Stinger Core (XBOX), pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HyperX, Kingston, HP |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20Hz–20,000Hz Hz |
Impedanssi | 16 Ohm |
Herkkyys | 99 dB |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 40 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.hyperxgaming.com/us/headsets/cloudx-stinger-core-gaming-headset |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 0740617282184, 0740617275537, 0196188047712, 0196188047439 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
94,40 €
Alin hinta
83,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.