Jabra BIZ 2400 II Mono, kuulokemikrofoni
Jabra BIZ 2400 II Mono, kuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 86,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jabra BIZ 2400 II USB MONO CCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 86,00 € | 92,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jabra BIZ 2400 II Mono USB ms CCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 208,08 € | 208,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jabra Biz 2400 Ii Usb Cc Ms Kuuloke + Mikrofoni Usb-a Skype For Businessille Mono MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 210,18 € | 216,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JABRA BIZ 2400 Mono USB NEXT GENERATION (2496-829-309)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 364,10 € | 369,00 € | Katso tuotetta ▸ |
86,00 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,08 €
208,08 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 216,17 €
210,18 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 369,00 €
364,10 €
Jabra BIZ 2400 II Mono, kuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Jabra |
Kuulokkeet | Kuulokeliitäntä (3,5mm) |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 0706487015710 |
Hintakehitys
Korkein hinta
364,10 €
Keskihinta
217,09 €
Alin hinta
86,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.