JBL Quantum 50, nappipelikuulokkkeet
JBL Quantum 50, nappipelikuulokkkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 29,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JBL Quantum 50 -pelikuulokkeet mikrofonilla, in-ear, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL - Quantum 50 Wired In-ear Gaming HeadsetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 29,95 € | 33,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL pelikuulokkeet Quantum 50 mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 29,95 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Quantum 50 -langallinen pelikuulokemikrofoni, in-ear, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 29,99 € | 34,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
JBL Quantum 50 in-ear pelikuulokkeet (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 32,95 € | 36,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,90 €
29,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,89 €
29,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,85 €
32,95 €
JBL Quantum 50, nappipelikuulokkkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JBL |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 16 Ohm |
Herkkyys | 97 dB |
Elemettien koot | 8,6 mm |
Paino | 21,5 g |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.jbl.com/pelaaminen/QUANTUM50-.html |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 6925281974694 |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,95 €
Keskihinta
30,55 €
Alin hinta
29,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.