JBL Quantum TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
JBL Quantum TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 93,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JBL Quantum TWS Air -langattomat nappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 93,90 € | 98,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Quantum TWS -langattomat pelinappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 138,90 € | 143,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL pelikuuloke Quantu, air blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 99,00 € | 103,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL pelikuulokkeet langattomat Quantum TWSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 129,00 € | 133,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aidot langattomat pelikuulokkeet JBL Quantum TWS, BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-9 työpäivät | 129,00 € | 138,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Quantum True Wireless kuulokkeet (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 148,95 € | 153,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
JBL Quantum TWS -pelinappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 148,99 € | 153,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 98,80 €
93,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,80 €
138,90 €
99,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,95 €
129,00 €
Toimitusaika 5-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 138,99 €
129,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,85 €
148,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,89 €
148,99 €
JBL Quantum TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JBL, Harman |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Langaton | On |
Paino | 5,5 g |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.jbl.com/gaming-headphones/QUANTUM-TWS.html |
Mikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 4 h |
Akun kesto (standby) | 16 h |
Akun latausaika | 2 h |
Akun tyyppi | Li-ion 340 mA |
EAN-koodi | 6925281958281, 6925281967870 |
Hintakehitys
Korkein hinta
148,99 €
Keskihinta
126,82 €
Alin hinta
93,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.