JVC HA-S31BT, Bluetooth-kuulokkeet
JVC HA-S31BT, Bluetooth-kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 23,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JVC HAS31 -kuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 23,90 € | 28,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HAS31BT -langattomat kuulokkeet mikrofonilla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 45,90 € | 50,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA-S31 kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC HA-S31BT langattomat kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC – HA-S31M-B-E Headphones On-ear wired BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 25,05 € | 29,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet HAS31BT On-Ear BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 34,00 € | 35,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
23,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,80 €
45,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,95 €
25,05 €
34,00 €
JVC HA-S31BT, Bluetooth-kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JVC |
Kuulokkeet | |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Langaton | On |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.jvc.com/headphones/head-band/HA-S31BT-B/ |
Akku | 17 h |
EAN-koodi | 4975769458613, 4975769458620, 4975769458606, 4975769458644 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
33,94 €
Alin hinta
23,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.