Koss CS200, kuulokkeet mikrofonilla
Koss CS200, kuulokkeet mikrofonilla osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 24,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Koss CS200 USB - kuulokkeet mikrofonilla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Koss CS 200 USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 26,89 € | 33,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Koss Cs200 Usb Kuuloke + Mikrofoni Usb Stereo MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 27,90 € | 33,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Koss Headphones CS200, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 39,28 € | 49,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Koss CS200 USB On-Ear Mic kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,70 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,80 €
24,90 €
26,89 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,89 €
27,90 €
39,28 €
39,90 €
Koss CS200, kuulokkeet mikrofonilla
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Koss |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 20-22,000 Hz Hz |
Kuulokeliitäntä (USB) | On |
Puolipeittävä | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.koss.com/headphones/headsets-and-gaming/cs200-usb |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 0021299194393, 2050006249048 |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,90 €
Keskihinta
31,77 €
Alin hinta
24,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.