Lenovo Thinkpad X1 ANC, Bluetooth-kuulokkeet
Lenovo Thinkpad X1 ANC, Bluetooth-kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 151,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo Thinkpad X1 Active Noise Cancellation HeadphonesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 151,90 € | 157,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo ThinkPad X1 aktiivikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 161,41 € | 161,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO THINKPAD X1 ANC BLUETOOTH HEADPHONES (4XD0U47635)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 30.4.2024 | 242,30 € | 247,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 157,89 €
151,90 €
161,41 €
Toimitusaika saatavilla 30.4.2024
Hinta toimituskuluineen 247,20 €
242,30 €
Lenovo Thinkpad X1 ANC, Bluetooth-kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lenovo |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (USB) | On |
Bluetooth | On |
EAN-koodi | 0193386056379, 4580550558931 |
Hintakehitys
Korkein hinta
242,30 €
Keskihinta
185,20 €
Alin hinta
151,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.