Microsoft Surface Earbuds, Bluetooth-nappikuulokkeet
Microsoft Surface Earbuds, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 219,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Microsoft Surface Earbuds Harmaa Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 219,00 € | 224,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Microsoft Surface Earbuds - true wireless earphones with micNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 220,94 € | 220,94 € | Katso tuotetta ▸ |
219,00 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 220,94 €
220,94 €
Microsoft Surface Earbuds, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Microsoft, OnePlus |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Bluetooth | On |
Elemettien koot | 13,6 mm |
Takuu | 1 vuosi |
Langaton | On |
Paino | 55 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.microsoft.com/fi-fi/p/surface-earbuds/8r9cpq146064?activetab=pivot:techspecstab |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | 7 h |
EAN-koodi | 0889842630404, 0889842703931, 0889842630299, 0889842630329, 0889842630442, 0889842703924, 0889842703894, 0889842703900, 6921815610915, 0889842508048, 0889842508031, 0889842630435 |
Hintakehitys
Korkein hinta
220,94 €
Keskihinta
219,97 €
Alin hinta
219,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.