OnePlus Buds, Bluetooth-nappikuulokkeet
OnePlus Buds, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 74,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OnePlus Buds TWS -langattomat nappikuulokkeet, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 74,90 € | 79,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Buds TWS -langattomat nappikuulokkeet, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 136,90 € | 141,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Buds stereo bt headset, whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 84,99 € | 89,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Buds - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus BudsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 99,95 € | 103,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 79,80 €
74,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 141,80 €
136,90 €
84,99 €
89,00 €
99,95 €
OnePlus Buds, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | OnePlus |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Herkkyys | 97 dB |
Bluetooth | On |
Elemettien koot | 13,4 |
Mikrofoni | 38 Ohm |
Langaton | On |
Paino | 47 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.oneplus.com/fi/oneplus-buds |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | 7 h |
EAN-koodi | 6921815610908, 6921815610915, 6921815610892, 6921815606055, 2000011718992 |
Hintakehitys
Korkein hinta
136,90 €
Keskihinta
97,15 €
Alin hinta
74,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.