OnePlus Nord Buds, Bluetooth-nappikuulokkeet
OnePlus Nord Buds, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 45,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OnePlus Nord Buds Langattomat kuulokkeet MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 45,34 € | 55,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Nord -langattomat nappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 45,90 € | 50,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Nord Buds langattomat kuulokkeet Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,00 € | 54,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Pad WIFI Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 499 € | 505 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Pad -tabletti, OxygenOS 13.1, Halo GreenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ONEPLUS PAD 8/128Gb Wi-Fi HALO GREENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 55,33 €
45,34 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,80 €
45,90 €
49,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 505 €
499 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 504 €
499 €
OnePlus Nord Buds, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | OnePlus |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Herkkyys | 102 dB |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Elemettien koot | 12,4 mm |
Langaton | On |
Paino | 4,82 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.oneplus.com/fi/oneplus-nord-buds#module-parameter |
Mikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 7 h |
Akun kesto (standby) | 30 h |
Akun latausaika | 0,25 h |
Akun tyyppi | LiPo 480mAh |
EAN-koodi | 6921815620617, 6921815624059 |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
272,87 €
Alin hinta
45,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.