Pioneer HDJ-CUE1BT, langattomat DJ-kuulokkeet
Pioneer HDJ-CUE1BT, langattomat DJ-kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta SoundstoreXL hintaan 93,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pioneer DJ HDJ-CUE1BT-W Bluetooth DJ -kuulokkeet (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 93,89 € | 103,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer DJ HDJ-CUE1BT-K Bluetooth DJ -kuulokkeet (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 96,78 € | 106,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer HDJ-CUE1BT -DJ-kuulokkeet, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer HDJ-CUE1BT -DJ-kuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 45 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Langattomat DJ-kuulokkeet Pioneer, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-9 työpäivät | 118,27 € | 128,26 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,89 €
93,89 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,78 €
96,78 €
Toimitusaika 20 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
Toimitusaika 45 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
Toimitusaika 5-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 128,26 €
118,27 €
Pioneer HDJ-CUE1BT, langattomat DJ-kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Pioneer, Brother |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 5-30000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 104 dB |
Sisääntuloteho Max | 2 000 mW |
Bluetooth | On |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 40 mm |
Johdon pituus | 1,8 m |
Paino | 250 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.pioneerdj.com/en/product/headphones/hdj-cue1bt/black/overview/ |
EAN-koodi | 4573201242044, 4573201242037 |
Hintakehitys
Korkein hinta
118,27 €
Keskihinta
101,78 €
Alin hinta
93,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.