RIG 400HX (XBOX), pelikuulokemikrofoni
RIG 400HX (XBOX), pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 24,77 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Plantronics RIG 400 HX pelikuulokemikrofoni (Xbox One)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 24,77 € | 29,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poly RIG 400HXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 34,75 € | 41,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet RIG 400 HX Black XBOXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 34,75 € | 44,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet RIG 400 HX White XBOXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 49,99 € | 59,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RIG Gaming 400HX White Pelikuulokkeet Xbox Series/Xbox One/PC - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 43,39 € | 49,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
RIG Gaming 400HX Pelikuulokkeet Xbox Series/Xbox One/PC - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 43,39 € | 49,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RIG 400Hx White Headset (XBOX) /PlayStation 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 49,95 € | 49,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,67 €
24,77 €
34,75 €
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 59,98 €
49,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 49,29 €
43,39 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 49,29 €
43,39 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,95 €
49,95 €
RIG 400HX (XBOX), pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Plantronics |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20 Hz–20 kHz Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Peittävä | On |
Mikrofoni | |
Taajuusvaste | 100 Hz–10 kHz Hz |
Herkkyys | 45 dB |
Valmistajan tuotesivu | http://www.plantronics.com/us/product/rig-400hx#fndtn-overview |
EAN-koodi | 5033588050971, 5033588053873 |
Kuulokemikrofoni | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,99 €
Keskihinta
40,14 €
Alin hinta
24,77 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.