Roccat Elo X Stereo, pelikuulokemikrofoni
Roccat Elo X Stereo, pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 39,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Roccat Elo X Stereo -pelikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 39,00 € | 43,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ROCCAT ELO X STEREONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 43,39 € | 50,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Roccat Elo X Stereo -pelikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 47,90 € | 52,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Roccat ELO X STEREO HeadsetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 49,90 € | 57,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Pelikuulokkeet Elo X Stereo RoccatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 49,95 € | 55,85 € | Katso tuotetta ▸ |
39,00 €
43,39 €
47,90 €
49,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,85 €
49,95 €
Roccat Elo X Stereo, pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Roccat |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Elemettien koot | 50 mm |
Johdon pituus | 1,65 m |
Paino | 314 g |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.roccat.org/Headsets/Elo-X-Stereo |
EAN-koodi | 0731855541218 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,95 €
Keskihinta
46,03 €
Alin hinta
39,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.