Sandberg MiniJack Headset Saver (326-15), kuulokemikrofoni
Sandberg MiniJack Headset Saver (326-15), kuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 16,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sandberg MiniJack Saver -kuulokkeet mikrofonillaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandberg Office Saver - KuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 17,91 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandberg 326-15 MiniJack Headset SaverNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-12 työpäivät | 17,92 € | 27,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDBERG MiniJack Headset Saver (326-15)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 18,55 € | 23,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sandberg MiniJack Headset Saver kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,00 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandberg minijack headset saverNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 25,99 € | 30,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,80 €
16,90 €
17,91 €
Toimitusaika 9-12 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 27,91 €
17,92 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 23,45 €
18,55 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 24,90 €
20,00 €
25,99 €
Sandberg MiniJack Headset Saver (326-15), kuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sandberg |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 100 dB |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 40 mm |
Johdon pituus | 1,8 m |
Valmistajan tuotesivu | https://sandberg.world/fi-fi/product/minijack-headset-saver |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 5705730326158 |
Hintakehitys
Korkein hinta
25,99 €
Keskihinta
19,55 €
Alin hinta
16,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.