Sennheiser MKE Essential Omni (508249 / 508250), lavalier-/nappimikrofoni
Sennheiser MKE Essential Omni (508249 / 508250), lavalier-/nappimikrofoni osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 278,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SENNHEISER MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE MIC (508250)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 278,85 € | 283,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SENNHEISER MKE ESSENTIAL OMNI-BLACK MIC (508249)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 278,85 € | 283,75 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 283,75 €
278,85 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 283,75 €
278,85 €
Sennheiser MKE Essential Omni (508249 / 508250), lavalier-/nappimikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sennheiser |
Mikrofoni | 20 - 20,000 Hz Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://en-uk.sennheiser.com/mke-essential-omni-distortion-free-small-omnidirectional-condenser-microphone-for-live-stage-includes-ke-4-capsule |
EAN-koodi | 4044155237399, 4044155237405 |
Hintakehitys
Korkein hinta
278,85 €
Keskihinta
278,85 €
Alin hinta
278,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.