Sennheiser PC 8 USB, kuulokemikrofoni
Sennheiser PC 8 USB, kuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 24,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epos Pc 8 Usb Kuuloke + Mikrofoni Usb-a StereoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 24,00 € | 29,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPOS PC 8 USB - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 25,99 € | 32,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPOS – PC8 USB PC-Headset, black (1000432)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 33,75 € | 38,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sennheiser EPOS PC 8 USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 33,91 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kuulokkeet Epos PC-8 USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 39,99 € | 39,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPOS Sennheiser PC 8 USB -kuulokemikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sennheiser PC 8 USB kuulokemikrofoni (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 40,95 € | 44,85 € | Katso tuotetta ▸ |
24,00 €
25,99 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,65 €
33,75 €
33,91 €
39,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,85 €
40,95 €
Sennheiser PC 8 USB, kuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sennheiser |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 42-17000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Äänenpaine | 95 dB |
Kuulokeliitäntä (USB) | On |
Mikrofoni | |
Taajuusvaste | 90-15000 Hz |
Impedanssi | 2 000 Ohm |
Johdon pituus | 2 m |
Paino | 84 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.sennheiser.com/sennheiser/home_en.nsf/root/private_headsets_pc_voip_504197 |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 4044155076103, 5714708002338 |
Hintakehitys
Korkein hinta
40,95 €
Keskihinta
34,08 €
Alin hinta
24,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.