Skullcandy Cassette Wireless, Bluetooth-kuulokkeet
Skullcandy Cassette Wireless, Bluetooth-kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 49,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Skullcandy Cassette langattomat on-ear kuulokkeet (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,95 € | 54,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SKULLCANDY CASSETTE wireless headphone blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 60,90 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,85 €
49,95 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,80 €
60,90 €
Skullcandy Cassette Wireless, Bluetooth-kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Skullcandy, SMOBY |
Kuulokkeet | |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.skullcandy.eu/shop/headphones/bluetooth-headphones/cassette |
EAN-koodi | 0878615099401, 0878615099951, 0878615099999, 0810015587058 |
Hintakehitys
Korkein hinta
60,90 €
Keskihinta
55,43 €
Alin hinta
49,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.