Sony WH-CH510, Bluetooth-kuulokkeet
Sony WH-CH510, Bluetooth-kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 39,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony WH-CH510 BT kuuloke Valkoinen Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,00 € | 44,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony WH-CH510 BT kuuloke Musta Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,00 € | 44,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony WH-CH510 BT kuuloke Sininen Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,00 € | 44,99 € | Katso tuotetta ▸ |
39,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,99 €
39,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,99 €
39,00 €
Sony WH-CH510, Bluetooth-kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Kuulokkeet | |
Bluetooth | On |
Elemettien koot | 30 mm |
NFC | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sony.com/electronics/headband-headphones/wh-ch510/buy/whch510-l |
Akku | 35 h |
EAN-koodi | 4548736101548, 4548736101425, 4548736101487 |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,00 €
Keskihinta
39,00 €
Alin hinta
39,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.