Thomson WHP3311, kuulokkeet
Thomson WHP3311, kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 56,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
THOMSON WHP3311 Over-Ear Wireless 100m BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 56,99 € | 63,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hama Thomson WHP3311BK -langattomat kuulokkeet, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 62,90 € | 67,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thomson WHP331 - kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 63,38 € | 70,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thomson WHP3311 Over-Ear Wireless 100m langattomat kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,98 €
56,99 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,80 €
62,90 €
63,38 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 73,80 €
69,00 €
Thomson WHP3311, kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Thomson, Hama |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 107 dB |
Särö | 2 |
Johdon pituus | 1 m |
EAN-koodi | 4047443149572 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,00 €
Keskihinta
63,07 €
Alin hinta
56,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.