Trust GXT 450 Blizz (23191), pelikuulokemikrofoni
Trust GXT 450 Blizz (23191), pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 42,62 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet TRUST GXT450 Blizz RGBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-9 työpäivät | 42,62 € | 52,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust: GXT 450 Blizz 7.1 Headset (PC) PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-9 päivää | 52,90 € | 60,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust GXT 450 Blizz RGB 7.1 Surround Gaming KuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 55,83 € | 62,82 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 52,61 €
42,62 €
52,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,82 €
55,83 €
Trust GXT 450 Blizz (23191), pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Trust |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (USB) | On |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 40 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.trust.com/en/product/23191-gxt-450-blizz-rgb-7-1-surround-gaming-headset |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 8713439231915, 8713439234008 |
Hintakehitys
Korkein hinta
55,83 €
Keskihinta
50,45 €
Alin hinta
42,62 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.