Urbanista San Francisco, kuulokemikrofoni
San Francisco är hörlurar från Urbanista med en snygg design och som sitter perfekt i öronen!
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet Urbanista San Francisco In-earNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 16,99 € | 16,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urbanista - San Francisco - In-Ear HeadphonesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 21,50 € | 25,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urbanista - San Francisco Lucky RainbowNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 21,95 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urbanista - San Francisco Fluffy cloudNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,50 € | 26,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Urbanista San Francisco - Pörröinen pilvivalkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 26,07 € | 33,06 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 16,99 €
16,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,45 €
21,50 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,90 €
21,95 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,45 €
22,50 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,06 €
26,07 €
Urbanista San Francisco, kuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaSan Francisco är hörlurar från Urbanista med en snygg design och som sitter perfekt i öronen!
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Mikrofoni | Kuulokeliitäntä (USB) |
Valmistajan tuotesivu | http://uk.urbanista.com/collections/headphones?page=1 |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 0610370057759, 0610370057773, 0610370057780, 0610370057735, 0610370057803, 2200035882895, 2200035882956, 2200035882901, 2200035882949, 2200035882918, 2200035882932, 2200035882925, 7350088305027, 7350088305010, 7350088304969 |
Hintakehitys
Korkein hinta
26,07 €
Keskihinta
21,80 €
Alin hinta
16,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.