BlueParrott S450-XT, Bluetooth-kuulokemikrofoni
BlueParrott S450-XT, Bluetooth-kuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 156,66 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jabra BlueParrott S450-XTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 156,66 € | 156,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BlueParrott S450-XT Bluetooth Headset (203582)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 175,95 € | 180,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BlueParrott S450-XT -kuulokemikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blueparrott s450-xt bluetooth headsetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 230,99 € | 235,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
156,66 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 180,85 €
175,95 €
229,00 €
Toimitusaika 2 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 235,98 €
230,99 €
BlueParrott S450-XT, Bluetooth-kuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | VXi, Jabra |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Bluetooth | On |
Peittävä | On |
Mikrofoni | 100-10000 Hz |
Valmistajan tuotesivu | http://www.vxicorp.com/products/blueparrott-bluetooth-mobile-solutions/blueparrott-s450-xt/ |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 0607972035827 |
Hintakehitys
Korkein hinta
230,99 €
Keskihinta
198,15 €
Alin hinta
156,66 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.