Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic, 2 Bluetooth-nappikuulokkeet
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic, 2 Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 16,19 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 16,19 € | 26,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi Todelliset Langattomat Kuulokkeet Perus 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 19,19 € | 26,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi MI Basic 2 TWS -langattomat nappikuulokkeet, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 20,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2, KuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 24,80 € | 34,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 26,18 €
16,19 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,18 €
19,19 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,80 €
20,90 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,70 €
24,80 €
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic, 2 Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi, Google, Sony |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Bluetooth | On |
Langaton | On |
Paino | 45 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi.com/global/mi-true-wireless-earbuds-basic-2/ |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 4 h |
Akun latausaika | 1,5 h |
EAN-koodi | 6934177720482, 6934177718724, 2230000052848, 2230000052534 |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,80 €
Keskihinta
20,27 €
Alin hinta
16,19 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.