Redmi Buds 3 Pro, Bluetooth-nappikuulokkeet
Redmi Buds 3 Pro, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 38,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro TWS -langattomat nappikuuloket, harmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 38,90 € | 43,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro TWS -langattomat nappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro - Graphite MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 44,52 € | 51,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro - Glacier GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 46,92 € | 53,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Musta Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 69,00 € | 74,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,80 €
38,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,80 €
42,90 €
44,52 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,91 €
46,92 €
69,00 €
Redmi Buds 3 Pro, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi, Honor |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Impedanssi | 32 Ohm |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Vastamelukuuloke | On |
Langaton | On |
Paino | 4,9 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi.com/global/product/redmi-buds-3-pro/specs |
Mikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 6 h |
Akun kesto (standby) | 28 h |
Akun latausaika | 1 h |
EAN-koodi | 6934177746512, 6934177748622, 6936520808106, 6936520808113 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,00 €
Keskihinta
48,45 €
Alin hinta
38,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.