Jabra Elite 7 Active TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
Jabra Elite 7 Active TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 154,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet Jabra Elite 7 aktiivinen, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 154,43 € | 164,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet Jabra Elite 7 aktiivinen, minttuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 214,32 € | 224,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet Jabra Elite 7 aktiivinen, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 278,34 € | 288,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jabra Elite 7 AktiivinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 171,52 € | 171,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jabra Elite 7 Active - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 187,72 € | 187,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jabra Elite 7 Active Aidosti Langattomat Kuulokkeet Stereo MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 189,10 € | 195,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 164,42 €
154,43 €
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 224,31 €
214,32 €
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 288,33 €
278,34 €
171,52 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 187,72 €
187,72 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 195,09 €
189,10 €
Jabra Elite 7 Active TWS, Bluetooth-nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Jabra |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Urheilukuulokkeet | On |
Mikrofoni | 80-8000 Hz |
Takuu | 24 kk |
Langaton | On |
Paino | 5,5 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.jabra.fi/bluetooth-headsets/jabra-elite-7-active##100-99171702-98 |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 8 h |
Akun kesto (standby) | 7008 h |
Akun latausaika | 0,05 h |
EAN-koodi | 5707055052293, 5707055052262, 5707055052231 |
Hintakehitys
Korkein hinta
278,34 €
Keskihinta
199,24 €
Alin hinta
154,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.