Sennheiser MB Pro 1, Bluetooth-kuulokemikrofoni
Sennheiser MB Pro 1, Bluetooth-kuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 69,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
EPOS Sennheiser Impact MB Pro 1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 69,58 € | 76,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epos Sennheiser Impact Mb Pro 1 Bt, Mono KuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 75,90 € | 80,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPOS IMPACT MB PRO 1 BT, MONO HEADSET (1000564)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 81,90 € | 86,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPOS MB PRO 1 BLUETOOTH MOBILE BUSINESS HEADSET, CHARGING STAND + DONGLE, MS (1000565)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 195,00 € | 199,90 € | Katso tuotetta ▸ |
69,58 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 80,80 €
75,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,80 €
81,90 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 199,90 €
195,00 €
Sennheiser MB Pro 1, Bluetooth-kuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sennheiser |
Kuulokkeet | |
Puolipeittävä | On |
Bluetooth | On |
Taajuusvaste | 150-15000 Hz |
Äänenpaine | 118 dB |
Vastamelukuuloke | On |
Kuulokemikrofoni | On |
Mikrofoni | 150-6800 Hz |
Paino | 63 g |
Valmistajan tuotesivu | http://fi-fi.sennheiser.com/mb-pro-1-and-mb-pro-2 |
EAN-koodi | 4044155090369, 4044155090352, 4044155090345, 5714708003656, 5714708003663 |
Hintakehitys
Korkein hinta
195,00 €
Keskihinta
105,60 €
Alin hinta
69,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.