Skullcandy Crusher Wireless, Bluetooth-kuulokemikrofoni
Skullcandy Crusher är utformad med förstklassigt material och är konstruerade för perfekt passform, komfort och hållbarhet. Hörluren är trådlös, med upp till 40 timmar batteritid men kan även anslutas via kabel om batteriet tar slut. Den är hopfällbar och har en inbyggd mikrofon så att du kan prata i din smartphone samt kontroll för volym och spårval. Basen kan justeras och med Stereo Immesion Tech ger det en dubbel-sensorisk basupplevelse.
Skullcandy Crusher är utformad med förstklassigt material och är konstruerade för perfekt passform, komfort och hållbarhet. Hörluren är trådlös, med upp till 40 timmar batteritid men kan även anslutas via kabel om batteriet tar slut. Den är hopfällbar och har en inbyggd mikrofon så att du kan prata i din smartphone samt kontroll för volym och spårval. Basen kan justeras och med Stereo Immesion Tech ger det en dubbel-sensorisk basupplevelse. 3, 5mm jack 40 timmar batteritid Bluetooth Micro USB till USB-laddningskabel Skyddande Resefodral Backup AUX-kabel med mikrofon och fjärrkontroll, Crusher Langaton Over Ear Kuulokkeet, Mikki Bluetooth® -teknologia Säädettävä basso Mikrofoni, Puhelu, Kappale ja Äänenvoimakkuus hallinta 40 tuntia käyttöaikaa Pikalataus: 10 Minuuttia = 3 Tuntia Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SKULLCANDY CRUSHER ANC 2 BLUETOOTH KUULOKKEETNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Skullcandy Crusher ANC 2 vastamelukuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Skullcandy Crusher Bluetooth-kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Skullcandy - Crusher ANC 2 trä¥dlä¸se around-ear hä¸retelefonerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 210,00 € | 210,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SKULLCANDY Crusher ANC 2 Wireless over-ear, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 221,90 € | 226,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet Skullcandy Crusher ANC2 Wireless True BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 242,98 € | 252,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Skullcandy Crusher ANC 2 Kokoontaitettavat, langattomat kuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Skullcandy Crusher Wireless, Bluetooth-kuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaSkullcandy Crusher är utformad med förstklassigt material och är konstruerade för perfekt passform, komfort och hållbarhet. Hörluren är trådlös, med upp till 40 timmar batteritid men kan även anslutas via kabel om batteriet tar slut. Den är hopfällbar och har en inbyggd mikrofon så att du kan prata i din smartphone samt kontroll för volym och spårval. Basen kan justeras och med Stereo Immesion Tech ger det en dubbel-sensorisk basupplevelse. 3, 5mm jack 40 timmar batteritid Bluetooth Micro USB till USB-laddningskabel Skyddande Resefodral Backup AUX-kabel med mikrofon och fjärrkontroll, Crusher Langaton Over Ear Kuulokkeet, Mikki Bluetooth® -teknologia Säädettävä basso Mikrofoni, Puhelu, Kappale ja Äänenvoimakkuus hallinta 40 tuntia käyttöaikaa Pikalataus: 10 Minuuttia = 3 Tuntia
Valmistaja | Skullcandy |
Kuulokemikrofoni | On |
Kuulokkeet | |
Bluetooth | On |
Peittävä | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.skullcandy.eu/headphones/wireless-headphones/CRUSHERBT.html?cgid=1000&color=Black%2FCoral#5bQwiHJhAVmO8c0U.97 |
EAN-koodi | 0878615097988, 0878615097971, 0878615097261, 7188888137377, 7188888136875, 0878615038837, 0810045688817 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.