Sony WF-1000XM4, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Sony WF-1000XM4, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 259,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony Wh-1000xm4 Kuulokkeet 3,5 Mm Jakkiliitin SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 259,00 € | 264,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony WH-1000XM4 - BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 274,69 € | 274,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony WF-1000XM4 Langattomat in-ear-kuulokkeet Musta Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 279,00 € | 284,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony WF-1000XM4 Langattomat in-ear-kuulokkeet Hopea Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 279,00 € | 284,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony WH-1000XM4 Sininen Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 299,00 € | 304,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 264,99 €
259,00 €
274,69 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,99 €
279,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,99 €
279,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,99 €
299,00 €
Sony WF-1000XM4, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20–20 000 Hz |
Bluetooth | On |
Vastamelukuuloke | On |
Elemettien koot | 6 mm |
Mikrofoni | Bluetooth |
Takuu | 12 kk takuu |
Langaton | On |
Paino | 41 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sony.fi/electronics/truly-wireless/wf-1000xm4 |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 8 h |
Akun latausaika | 1,5 h |
EAN-koodi | 4548736121195, 4548736121140, 4548736132535, 0678874600000 |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,00 €
Keskihinta
278,14 €
Alin hinta
259,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.